Renginys "Dainuokime drauge"

Į labai gražų, tradicija tapusį koncertą „Dainuokime drauge...“, gegužės 31 d. pakvietė Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyriaus bendruomenė. Gegužė – šeimos mėnuo, todėl ir šis susibūrimas skirtas mamoms, tėčiams, vaikams, seneliams... Molio būrelio lankytojai su mokytoju Eligijum Kriaučiūnu paruošė molio dirbinių parodėlę, kiti - deklamavo, šoko, dainavo. Malonu, kad šventėje visada sutinka padainuoti mama Daina Masedunskienė. Į dainuojančiųjų būrį šįsyk įsijungė ir mokyklos darbuotojų kolektyvas, atvyko svečių iš Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos. Gera nuotaika sklido ir iš dainoms pritariančios salės.

I šventę buvo pakviestas būrys svečių. Pagėgių savivaldybės tarybos narys Petras Ubartas atvežė dovanas, kurios gautos iš fondo „Švieskime vaikus“, nes priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokiniai dalyvavo „Mažųjų knygų bičiulių festivalyje“. Skyriaus vedėja Rolanda Rakauskienė įteikė padėkas Lumpėnų seniūnijai ir seniūnei Danguolei Mikelienei, ŽŪK „Lumpėnų Rambynas“ ir vadovui Remigijui Kelneriui, Rambyno regioninio parko kultūrologei Giedrei Skipitienei, Martyno Jankaus muziejui, Pagėgių savivaldybės tarybos narei Gražinai Jankauskienei, Lumpėnų bendruomenei, kaimo bibliotekai, Rambyno girininkijai už paramą ir bendradarbiavimą.

Gražias dovanas – helio balionus vaikams įteikė Lumpėnų seniūnė Danguolė Mikelienė. Mokyklos darbuotojams gėles dovanojo Lumpėnų kaimo bendruomenės pirmininkė Jūratė Mažutienė. Visiems šventės svečiams mokiniai dalino mokyklos laikraštuką „Jagomastietis“.

Ačiū, mielieji, kad esate kartu! Širdis džiaugiasi, kai dainuojame drauge.

Rolanda Rakauskienė